Ech, dziś miałam wrażenie, że znowu gorzej. Nie wypuszczam płynnie sprzęgła i samochód wydaje dźwięki jak zarzynany zwierz. Jak zaczynam panikować to już w ogóle wszystko mi się pierdzieli. Pamiętać że, przy jednokierunkowej skręcam w lewo z lewego pasa i lewej strony się trzymam. Jak zjeżdżam ze skrzyżowania pamiętać o prawym kierunkowskazie zjazdowym. Trójkę wrzucam dopiero jaka rozpędzę auto.Przy skręcaniu, pamiętać o redukcji biegu, z trzy na dwa np.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz