sobota, 17 września 2011

8 - Ósma godzina

Nie chwal dnia, przed zachodem  słońca...nie będę więc nic pisać o postępach ale wspomnę o tym na co powinnam zwracać uwagę. Po pierwsze, dokładamy śledzenie linii poziomych...żeby nie zmieniać pasa ruchu na ciągłej etc. Poza tym przy zawracaniu z wykorzystaniem infrastruktury drogowej po lewej...pomału, spokojnie, bez paniki, sygnalizacja kierunkowskazem, zbliżenie się do osi jezdni ( w lusterku śledzić LEWYM) potem spokojnie wsteczny, bez paniki, sygnalizacja ten sam kierunek co kręcę, patrze w stronę gdzie mogą nadjechać samochody, na pas na który zaraz wjadę! Na rondach patrze czy mi z naprzeciwka i z LEWEJ (to przy WORDZIE jak w jego stronę jadę)  nie jada, bo mama USTĄP pierwszeństwa. Na placu manewrowym, przy robieniu rękawa, bo dziś  byliśmy, przy wstecznym,  dynamiczniej kierownica i śledzić pachołka środkowego(!), ma być na środku zagłówka. I myśleć o tym co  się dzieję tu i teraz, a nie co przed chwilką było tak czy nie tak, żeby nie wyjeżdżać jak ten osioł  z placu manewrowego po lewej stronie drogi wyjazdowej !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz