sobota, 17 września 2011
8 - Ósma godzina
Nie chwal dnia, przed zachodem słońca...nie będę więc nic pisać o postępach ale wspomnę o tym na co powinnam zwracać uwagę. Po pierwsze, dokładamy śledzenie linii poziomych...żeby nie zmieniać pasa ruchu na ciągłej etc. Poza tym przy zawracaniu z wykorzystaniem infrastruktury drogowej po lewej...pomału, spokojnie, bez paniki, sygnalizacja kierunkowskazem, zbliżenie się do osi jezdni ( w lusterku śledzić LEWYM) potem spokojnie wsteczny, bez paniki, sygnalizacja ten sam kierunek co kręcę, patrze w stronę gdzie mogą nadjechać samochody, na pas na który zaraz wjadę! Na rondach patrze czy mi z naprzeciwka i z LEWEJ (to przy WORDZIE jak w jego stronę jadę) nie jada, bo mama USTĄP pierwszeństwa. Na placu manewrowym, przy robieniu rękawa, bo dziś byliśmy, przy wstecznym, dynamiczniej kierownica i śledzić pachołka środkowego(!), ma być na środku zagłówka. I myśleć o tym co się dzieję tu i teraz, a nie co przed chwilką było tak czy nie tak, żeby nie wyjeżdżać jak ten osioł z placu manewrowego po lewej stronie drogi wyjazdowej !
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz