Za pamięci, wyliczę o czym powinnam pamiętać, na przyszłość: przy pasach i kiedy się zatrzymuje za kimś,
REDUKCJA DO JEDYNKI. Dokładnie wciskać sprzęgło, przy zmianie biegów. Noga na podnóżek jak nie używam sprzęgła -pomaga, lepiej się jeździ. Przy parkowaniu prostować koła jak w przedniej szybie widzę pół samochodu...jakoś tak, jeszcze się muszę Jacka zapytać dokładnie co i jak.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz