poniedziałek, 21 listopada 2011

38/39 -trzydziesta ósma i trzydziesta dzewiąta godzina jazdy

No to wyjeździłam już co miałam wyjeździć.... Dziś totalny luz, parę drobnych błędów było. O dziwo nawet parkowania mi wychodziły. Stresują mnie ciągle lewoskręty i zmiana pasa ruchu jak za mną  jadą. Przynajmniej z technika jazdy jest ok. Zobaczymy co to będzie, totalnie nie wiem czego się mogę spodziewać. Zresztą co ma być to będzie, zdam czy nie zdam świat się od tego nie zawali.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz