wtorek, 25 października 2011

ODWOŁANE :(:(

Dziś albo od 19:00 do 20:00 albo od 18:00 -20:00. J. ma jeszcze dzwonić. Musze go poprosić żebyśmy wyeksploatowali wszystkie trudniejsze lewoskrętny, na skrzyżowaniach z sygnalizacją kolizyjna. Nie czuję się jeszcze w tym pewnie, szczególnie przy ustawianiu auta tak, żeby przepuścić tych z naprzeciwka. No i manewry dalej do maglowania. Jeszcze nie hamowaliśmy w wyznaczonym miejscu, tez muszę mu przypomnieć.

Jestem wściekła...miały być nawet dwie godziny a nie ma nic. Tak się nastawiłam na trenowanie lewoskrętów:(.  W takim tempie to do stycznia nie zrobię tego prawa jazdy. Następna jazda dopiero w sobotę i to tylko godzina. Świetnie 10 godzin mi zostało  skoro raz w tygodniu jeżdżę to ...hmmm zaledwie 10 tygodni to zajmie. Potem święto jedno drugie pewnie tez nie będzie miał mnie gdzie wcisnąć, potem ja muszę do Poznania. Wielka dupa. Dosyć, że mogę jeździć tylko od 16:00 bo praca, to bez podania powodu on odwołuje. Znowu chciałam na świeżo coś poćwiczyć  i nie mogę. Tak to jest jak się bierze więcej kursantów niż jest się w stanie przeszkolić. Mógł chociaż zaproponować inny termin. Bezsensu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz