środa, 28 grudnia 2011

AAAaaaaaa!

(2011-12-19 10:35:16) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.  (2011-12-28 12:12:04) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.


A może.... kto wie kto wie.... Bo jak nie wsiądę teraz...to nie będę jeździć i wszystko na zmarnowanie pójdzie...kasa nerwy i determinacja...a szkoda by było...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz