poniedziałek, 9 stycznia 2012

:(

Fury jak nie było tak nie ma i nie zapowiada się póki co...Niedługo będzie miesiąc  od kiedy nie  siedziałam za kółkiem...aż mnie skręca tak bym chciała pojeździć ale małż nie chce słyszeć o samochodzie, a samej też nie da mi kupić szantażując kwestią konsekwencji i wspólnie podejmowanych decyzji...tylko popatrzeć mogę na plasticzek ech:(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz